Strona główna

2019-12-17

Uwagi Sekcji Prostaty do projektu listy leków refundowanych

Przewodniczący Sekcji Prostaty Stowarzyszenia Osób z NTM "UroConti" przesłał do Ministra Zdrowia uwagi dot. obwieszczenia z dnia 13 grudnia 2019 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na 1 stycznia 2020 roku.

więcej >>

2019-11-21

Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Drogiego Kolegi Artura Marcinka, Członka Zarządu Sekcji Prostaty i aktywnego Działacza naszego Stowarzyszenia.

więcej >>

2019-10-30

Odpowiedź na interpelacje w sprawie leczenia kabzytakselem

Wiceminister Zdrowia Maciej Miłkowski odpowiedział na interpelacje posłów Janusza Cichonia oraz Pawła Pudłowskiego w sprawie braku kabazytakselu na liście leków refundowanych stosowanych w leczeniu raka prostaty.

więcej >>

2019-10-08

Interpelacja w sprawie leczenia kabazytakselem

Poseł Paweł Pudłowski skierował do Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego interpelację w sprawie braku na liście leków refundowanych kabazytakselu stosowanego w leczeniu raka prostaty.

więcej >>

2019-10-07

Interpelacja w sprawie kabazytakselu

7 października 2019 roku poseł Janusz Cichoń skierował do Ministra Zdrowia interpelację w sprawie braku na liście leków refundowanych kabazytakselu stosowanego w leczeniu raka prostaty.

więcej >>