Strona główna

2021-02-18

Ministerstwo Zdrowia odpowiada w sprawie programu lekowego

Maciej Miłkowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia odpowiedział na interpelację nr 19335 posła Kazimierza Matusznego (Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość) w sprawie osób chorujących na raka prostaty.

więcej >>

2021-02-15

Będą nowości na liście refundacyjnej?

"W tym roku też będziemy chcieli usiąść do programu dotyczącego raka prostaty i spróbować to uporządkować. W trakcie negocjacji są kolejne leki w tym zakresie, więc w drugiej połowie roku powinniśmy mieć jasną sytuację" mówi wiceminister zdrowia Maciej Miłkowski w rozmowie z "Polityką Zdrowotną".

więcej >>

2021-02-05

Interpelacja w sprawie osób chorujących na raka prostaty

Poseł Kazimierz Matuszny (Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość) skierował do Ministra Zdrowia interpelację nr 19335 w sprawie osób chorujących na raka prostaty.

więcej >>

2021-02-04

Ministerstwo Zdrowia odpowiada w sprawie leczenia raka prostaty

Maciej Miłkowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia odpowiedział na interpelację nr 18258 posłów Waldemara Andzela i Barbary Dziuk (Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość) w sprawie profilaktyki i leczenia raka prostaty.

więcej >>

2021-01-28

Interpelacja w sprawie profilaktyki i leczenia raka prostaty

Posłowie Waldemar Andzel i Barbara Dziuk (Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość) skierowali do Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego interpelację nr 18258 w sprawie profilaktyki i leczenia raka prostaty.

więcej >>